O nas

Pomysły na każdą okazję
Jesteś tu:

Poznajmy się!

 

Nasza firma dekoratorska powstała z pasji i talentu, który wykorzystujemy na codzień w swoich pracach. Znamy branżę balonową od kilkunastu lat i stale śledzimy trendy dzięki czemu mają Państwo pewność, że stworzona dekoracja będzie nietypowa i NA CZASIE!

Jesteśmy zgranym, profesjonalnym zespołem młodych i kreatywnych ludzi, którzy znają się na sztuce balonowej, jesteśmy TERMINOWI, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas wykonywania przeróżnych prac dekoracyjnych, szkoleń dekoratorskich w Polsce i na świecie.

...i w ogóle fajna z nas ekipa

Pracujemy na najlepszym na świecie sprzęcie: Conwin i Lagenda- to "mercedesy"  w branży balonowej. Skraca to do minimum czas naszej pracy, podnosi tempo i dokładność wykonania.

Używamy urządzeń, które odmierzają hel lub powietrze z dokładnością do 1/10 sekundy, dzięki temu bez używania dodatkowych mierników, wszystkie balony są powtarzalnej wielkości. Na takich maszynach praca z balonami to czysta przyjemność i nawet kilkaset metrów girland nie stanowi dla nas problemu.

Obsługujemy małe i duże projekty. Od skromnych pojedynczych dekoracji po dekoracje dużych sieci handlowo-usługowych.

 

W dziale "realizacje" mogą Państwo zapoznać się z częścią naszych prac.

 

Pozdrawiamy Was serdecznie i zachęcami do nawiązania współpracy.

Ekpia z BalloonBar